Adak Malatya olarak 12 yıldır sektörümüz içerisinde hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bu güne bir çok vatandaşımızın kurban ve adak ihtiyaçlarını karşıladık.

Satışa sunduğumuz tüm büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar veteriner kontrolü altındadır. Doğal yollarla beslenmektedir.

Kesimlerimiz İslami usüllere uygun olarak yapılmaktadır. Yapılan tüm kesimlerimiz kamera kaydı alınarak yapılmakta ve siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda pay edilip, teslim edilmektedir.

Bazı müşterilerimizin istekleri doğrultunda da kesilmiş olan kurban ve adaklarını hayır kurumlarına teslim etmekteyiz.

Adak siparişlerinizi sabah verirseniz öğlen’e kadar, öğleden sonra verirseniz ertesi günün sabahında kesimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Hayvanlarımızı ağırlıklı olarak köylülerimizden temin ederek, Malatya’da satışını yapmaktayız. Pütürge, Yazıhan, Akçadağ  ve Battalgazi bölgelerinin hayvanlarını satışa sunmaktayız. Kesinlikle ithal hayvan satışı yapmıyoruz.

Adak Malatya olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimizin fikirleri de bizler için çok değerlidir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Malatya adak, Malatya adak fiyatları, Malatya adakcı, Malatyada adaklık, Malatya adakçı, adakcılık, adaklık koyun, adaklık koç, kurbanlık büyük baş küçük baş hayvan satışı Adak, akika, şükür kurban kesimi yapılır, akçadağ adaklık, akçadağ kurbanlık, arapgir adaklık, arapgir kurbanlık, arguvan adaklık, arguvan kurbanlık, doğanşehir adaklık, doğanşehir kurbanlık, darende adaklık, darende kurbanlık, kale adaklık, kale kurbanlık, battalgazi adaklık, battalgazi kurbanlık, doğanyol adaklık, doğanyol kurbanlık, pütürge adaklık, pütürge kurbanlık, yeşilyurt adaklık, yeşilyurt kurbanlık, doğanyol adaklık, doğanyol kurbanlık, hekimhan adaklık, hekimhan kurbanlık, yazıhan kurbanlık, yazıhan adaklık

Open chat
1
Merhaba... Nasıl yardımcı olabiliriz?